ПРОГРАМИ

08.09.2020

държавното първенство по тандемно колоездене 2020г.


Участието на нашите състезатели Силвия Иванова 11 място , Радослав Тошев 28 място и Тодор Антонов 29 място.

В гр. Дряново на 02.09 се проведе държавното първенство по тандемно колоездене за хора със зрителни увреждания. В първенството взеха участие 50 състезатели от 18 спортни клуба . Участниците бяха разделени в 3 категории мъже, жени и смесени тандеми. При жените държавен шампион за 2020 г. е Нели Коларова от СКХЗУ СВЕТЛИНА” – ШУМЕН, среброто взе Силвия Дойчинова от СКХЗУ "ВЕРЕЯ" – Стара Загора, а с бронзовия медал се окичи Янка Петрова също от СКХЗУ "ВЕРЕЯ" – Стара Загора. При мъжете Негослав Събев от СКИ „БЯЛАТА ЛЯСТОВИЦА” – габрово бе над всички. Негови подгласници са Светлозар Дамянов от СКИ „АТЛЕТ” – ВАРНА и Антон Ташев от СК „ПИРИН СПОРТ 2013” –БЛАГОЕВГРАД. При смесените тандеми първото място завоюва Кремена Цочева от СКИБЯЛАТА ЛЯСТОВИЦА” – Габрово, следвана от Моника Методиева от УСК БОЛИД” – СОФИЯ и Росица Иванова от СКХЗУ"Пауталия спорт 2005" – КЮСТЕНДИЛ. В отборната надпревара държавен шампион за 2020 г. е СКИ „БЯЛАТА ЛЯСТОВИЦА” – габрово, второто място зае отборът на СКЛУ " Изгрев" – Пловдив, а трети останаха състезателите от СКХУ "Доростол 2011" – СИЛИСТРА. Всички призьори бяха наградени с купи и медали.

Участието на нашите състезатели Силвия Иванова 11 място , Радослав Тошев 28 място и Тодор Антонов 29 място.

 

Крайно класиране –мъже

№ Състезател Спортен клуб Време

1. Негослав Събев СКХУ „Бялата Лястовица“ Габрово 1.23.08

2. Светлозар Дамянов СКИ „Атлет“ Варна 1.26.23

3 Антон Ташев СК „Пирин спорт – 2103” Благоевград 1.26.65

4. Иван Пухлев СКИ „Дунав 2013“ Русе 1.29.07

5. Петко Матев СК „Вая” Бургас 1.29.72

6. Господин Стоянов СКИ „Атлет“ Варна 1.36.19

7. Тодор Антонов СКИ „Пираните“ София 1.36.87

8. Бранислав Радославов СКИ „Дунав 2013” Русе 1.42.06

9. Милко Кичуков СКЛУ „Изгрев” Пловдив 1.42.40

10. Кирчо Родопски СКЛУ „Изгрев”Пловдив 1.42.79

11. Расим Низам СКЛУ „Изгрев” Пловдив 1.44.03

12. Станимир Иванов СКХУ „Доростол 2011” Силистра 1.45.71

13. Стефан Нткула СКХУ „Доростол 2011”Силистра 1.48.89

14. Васил Тодоров СК „Достоен живот“Благоевград 1.49.03

15. Цветелин Десев СКХУ „Успех” Дряново 1.50.14

16. Добромир Удрев СКХУ „Доростол 2011” Силистра 1.50.37

17. Шабан Якубов ОСКСГ „Марица”Пловдив 1.51.58

18. Борислав Лазаров СКХЗУ„Пауталия спорт2005“ Кюстендил 1.52.81

19. Кирил Дамянов ОСКСГ „Марица”Пловдив 1.53.93

20. Петко Петков СКХУ „БялатаЛястовица“ Габрово 1.55.81

21. Никола Стоянов ОСКСГ „Марица” Пловдив 2.00.02

22. Любомир Траянов СК „Пирин спорт-2013“ Благоевград 2.05.04

23. Николай Кръстев СКХУ „Успех” Дряново 2.06.20

24. Пламен Тодоров СК „Достоен живот“Благоевград 2.10.33

25.Стоян Станчев СКС „Успех” Варна 2.15.12

26.Иво Атанасов СКС „Успех” Варна 2.17.72

27.Любомир Василев СКИ „Витоша” София 2.23.02

28.Радослав Тошев СКИ „Пираните” София 2.32.40

29. Тодор Андонов СКИ „Пираните” София 2.39.17

 

Крайно класиране –жени

№ Състезател Спортен клуб Време

1. Нели Коларова СКХЗУ „Светлина” Шумен1.5 1.84

2. Силвия Дойчинова СКХЗУ „Верея” Стара Загора 2.22.74

3. Янка Пеева СКХЗУ „Верея” Стара Загора 2.31.80

 

Крайно класиране - смесени двойки

№ Име Отбор Време

1. Кремена Цочева СКХУ „Бялата лястовица“ Габрово 1.36.49

2. Моника Методиева УСК „Болид” София 1.43.19

3 .Росица Иванова СКХЗУ„Пауталия спорт 2005“ Кюстендил 1.47.93

4. Камелия Добрева СКИ „Вихър” Варна 1.52.43

5. Анна Стоева СКХУ „Успех” Дряново1.54.72

6. Красимира Георгиева СКИ „Вихър” Варна1.56.03

7. Надя Каратова СКХЗУ „Пауталия спорт 2005“ Кюстендил 2.03.57

8. Анжела Секулова СК „Пирин спорт-2013“ Благоевград 2.05.97

9. Христина Джамбазова СКИ „Вихър” Варна 2.07.67

10. Илинка Дилкова СКИ „Витоша“ София 2.12.6

11. Силвия Иванова СКИ „Пираните” София 2.15.41

12. Иванка Петкова СКХЗУ „Верея” Стара Загора 2.19.37

13. Братой Братоев СКХЗУ „Светлина” Шумен 2.21.36

14. Гина Бигленска СК „Достоен живот“ Благоевград 3.49.31

15. Бинка Монева СК „Вая” Бургас 3.56.03

 

Крайно класиране – отборно

№ Отбор Време

1. СКХУ „Бялата лястовица” Габрово 4.55.38

2. СКЛУ „Изгрев” Пловдив 5.09.22

3. СКХУ „Доростол 2011“ Силистра 5.24.87

4. СК „Пирин спорт-2013” Благоевград 5.37.66

5. СКХЗУ„Пауталия спорт 2005“ Кюстендил 5.44.31

6. ОСКСГ „Марица” Пловдив 5.45.53

7. СКХУ „Успех” Дряново 5.51.06

8. СКИ „Вихър“ Варна 5.56.13

9. СКХЗУ „Верея” Стара Загора 7.13.91

10. СКИ „Пираните” София 7.24.68

11. СК „Достоен живот“ Благоевград 7.48.67

12. СКХЗУ „Светлина“ Шумен 10.43.90

04.09.2020г